ETİMESGUT İSTASYON BEKO SERVİSİ ÇAĞRI MERKEZİ 416 3 555

HİZMETTE SINIR YOK

Bugüne kadar hizmetlerine son derece kaliteli bir şekilde devam eden Etimesgut İstasyon Beko Servisimiz bu bölgede yaşayan tüm müşterilerimizin ürünlerimiz ile alakalı yaşadıkları her türlü sorunda yanlarında olmaktadır.

Ürünlerimizi kullanmaktan dolayı her zaman memnun olduklarını belirten müşterilerimiz. Özellikle satış işleminden sonra birçok firmanın kendilerine göstermedikleri yakın ilgi ve güleryüzü bizlerde bulduklarını belirtmektedirler. Bu sebeple her türlü ürün temininde mutlaka Arçelik ve Beko markalarını tercih etmeye özen gösterdiklerini belirtmişlerdir.

SERVİS KAYDI İÇİN 416 3 555

Firmamız teknik servis hizmetleri hakkında http://www.a-celik.net/ sitesinde birçok detay paylaşıp insanların kendisine çok daha hızlı bir şekilde ulaşmalarına yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda http://ilkayyetkiliservis.com adresinde de ülkenin birçok bölgesinde halen aktif olarak hizmet vermekte olan teknik servisleri hakkında birçok farklı bilgiye yer veren firmamızın amacı her zaman çok daha büyük kitlelere ulaşmak ve insanların beğenisini kazanmak olup beyaz eşya sektörünün tartışmasız lideri konumuna gelmiştir.

Özellikle satış rakamları ile tüm rakiplerini geride bırakıp basamakları hızla tırmanan firmamız hakkında birçok farklı platformda müşterilerimizin yaptıkları olumlu yorumlar insanların bizleri tercih ederken kesinlikle bir tereddüt yaşamamalarına vesile olmaktadır. Aynı zamanda Ankara bölgesinde yaşayan tüm kullanıcılarımız Etimesgut İstasyon Beko Servisimizden istedikleri gibi yardım alarak istedikleri kaliteli hizmetleri almanın keyfini yaşayabilirler.

7/24 hizmetinizdeyiz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir