ÇANKAYA YAYLA BOSCH SERVİSİ 417 54 44

Siz değerli Bosch müşterilerimize daha kaliteli ve daha güvenilir hizmet vermek ve sizin talep ve istekleriniz doğrultusunda tüm Bosch beyaz eşya  servisi için servis hizmeti sunmaktayız.

Bosch buzdolabı servisi, Bosch fırın servisi, Bosch çamaşır makinesi servisi, Bosch bulaşık makinesi servisi, Bosch ankastre ocak servisi, Bosch derin dondurucu servisi, Bosch beyaz eşya servisi gibi en çok kullanılan beyaz eşya ürünlerine teknik servis hizmetini veriyoruz. Alanında uzman kadromuz ve Bosch için teknik donanım ve ekipmanımızla siz Bosch kullanıcılarına gerek yerinde gerekse atölyemizde garantili teknik servis hizmeti sunuyoruz.

Servis olarak ANKARADA Bosch Beyaz Eşya Servisi hizmeti vermekteyiz. Kaliteli hızlı ve güvenilir teknik servis hizmeti veren firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Konusunda eğitimle ve uzman kadrosu ile haftanın 7 günü kesintisiz teknik servis hizmeti veren firmamız siz değerli müşterilerine bir telefon uzaklığındadır. Tüm ürünleri için teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Uzman kadromuz ile 7×24 Bosch Beyaz Eşya hizmeti vermekteyiz.
Hizmetlerimiz 1 sene parça ve işçilik garantisi altındadır.
Hızlı ve güvenilir hizmet için bizi arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir