ALTINDAĞ HACETTEPE FRANNCE SERVİSİ ÇAĞRI MERKEZİ  325 58 56

Siz değerli Frannce müşterilerimize daha kaliteli ve daha güvenilir hizmet vermek ve sizin talep ve istekleriniz doğrultusunda tüm Frannce beyaz eşya  servisi için servis hizmeti sunmaktayız.

Frannce buzdolabı servisi, Frannce fırın servisi, Frannce çamaşır makinesi servisi, Frannce bulaşık makinesi servisi, Frannce ankastre ocak servisi, Frannce derin dondurucu servisi, Frannce beyaz eşya servisi gibi en çok kullanılan beyaz eşya ürünlerine teknik servis hizmetini veriyoruz. Alanında uzman kadromuz ve Frannce için teknik donanım ve ekipmanımızla siz Frannce kullanıcılarına gerek yerinde gerekse atölyemizde garantili teknik servis hizmeti sunuyoruz.

Servis olarak ANKARADA Frannce Beyaz Eşya Servisi hizmeti vermekteyiz. Kaliteli hızlı ve güvenilir teknik servis hizmeti veren firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Konusunda eğitimle ve uzman kadrosu ile haftanın 7 günü kesintisiz teknik servis hizmeti veren firmamız siz değerli müşterilerine bir telefon uzaklığındadır. Tüm ürünleri için teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Güvenilir adres İlkay Yetkili Teknik Servis ile 7/24 hizmetinizdeyiz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir