ÇANKAYA BEYTEPE ALTUS SERVİSİ ÇAĞRI MERKEZİ 417 54 44

Siz değerli Altus müşterilerimize daha kaliteli ve daha güvenilir hizmet vermek ve sizin talep ve istekleriniz doğrultusunda tüm Altus beyaz eşya  servisi için servis hizmeti sunmaktayız.

Altus buzdolabı servisi, Altus fırın servisi, Altus çamaşır makinesi servisi, Altus bulaşık makinesi servisi, Altus ankastre ocak servisi, Altus derin dondurucu servisi, Altus beyaz eşya servisi gibi en çok kullanılan beyaz eşya ürünlerine teknik servis hizmetini veriyoruz. Alanında uzman kadromuz ve Altus için teknik donanım ve ekipmanımızla siz Altus kullanıcılarına gerek yerinde gerekse atölyemizde garantili teknik servis hizmeti sunuyoruz.

Servis olarak ANKARADA Altus Beyaz Eşya Servisi hizmeti vermekteyiz. Kaliteli hızlı ve güvenilir teknik servis hizmeti veren firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Konusunda eğitimle ve uzman kadrosu ile haftanın 7 günü kesintisiz teknik servis hizmeti veren firmamız siz değerli müşterilerine bir telefon uzaklığındadır. Tüm ürünleri için teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Güvenilir adres İlkay Yetkili Teknik Servis ile 7/24 hizmetinizdeyiz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir