ETİMESGUT OĞUZLAR PROFİLO SERVİSİ ÇAĞRI MERKEZİ 416 3 555

Servis Hizmetlerimize, 1 YIL işçilik ve yedek parça GARANTİSİ VERMEKTEYİZ.

Profilo özel geniş servis ağımız, gezici servislerimiz ve çağrı merkezimiz sayesinde, Ankara ve ilçelerinde servis hizmeti vermekteyiz.

Tamir işlemimiz , %99 olarak yerinde gerçekleştirilmektedir. Çok az cihazımız atölyeye alınmaktadır. Buda bize müşterinin mağduriyetini kısa sürede gidermemize olanak sağlamaktadır.

Profilo servis personelimiz , işinde uzmandır . Yeni gelişen teknoloji hakkında sürekli eğitime tabi tutulmaktadırlar. Uzman personelimiz sayesinde cihazlarınız aynı arızayı tekrarlamayacak şekilde onarılarak Bir Yıl Bakım ve Parça Garantisi Verilir.


Yıllardır garanti güvencesi ile çalıştığımız için ,tüketicilerimizin sayısı 20.000’i aşmıştır. Tüm çalışanlarımız servis hizmeti vermeden önce , cihaz ve arıza hakkında yeterli bilgileri müşterimize vermektedirler .Müşterimize bu sayede, tamir işlemini isteyip istemediğine karar verme imkanını sağlamış olmaktayız.
Müşteri ziyaretine , arızalı aletin ilgili yedek parçaları ile gidilir. Buda bize yerinde ,kısa sürede tamir etmeyi ve müşterinin sorununu gidermeyi sağlamaktadır. Bu yüzden de günlük iş bitirmede ilk sıradayız.

7/24 hizmetinizdeyiz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir