Etimesgut Alsancak Mahallesi Bosch Servisi 250 12 13 – 356 16 96

Ankara Etimesgut Bosch Servisi olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.
Bosch teknik servisimizin tek amacı gerek başarılı sonuçları olsun gerek ise uzman teknisyenlerinin kaliteli ve güvenilir çalışmaları ile uzun yıllar daha size hizmet vermeyi planlamaktadır. Kaliteli, güvenilir,sorunsuz, kalıcı çözümler ve en önemlisi de 1 yıl boyunca geçerli işçilik ve yedek parça GARANTİSİ VERMEKTEYİZ.

Ankara Etimesgut Bosch Servisi olarak müşteri memnuniyetini en önde tutmaktayız. Bosch markalı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, elektrikli süpürge ve fırın gibi beyaz eşyalarınızın tamirinde, bakım ve onarımında bizleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Eğer makinenizin parçasında tamir yapılamıyorsa yerine Orjinal ve 1 Yıl geçerli Garanti süresi olan yedek parça takılır.

Bosch Servis Personelimiz, işinde uzmandır. Yeni gelişen teknoloji hakkında sürekli eğitime tabi tutulmaktadırlar. Uzman personellerimiz sayesinde cihazınız aynı arızayı tekrarlamayacak şekilde onarılır.

Yıllardır GARANTİ güvencesiyle çalıştığımız için tüketicilerimizin sayısı 30.000 i aşmıştır. Tüm çalışanlarımız servis hizmeti vermeden önce cihaz ve arız hakkında yeterli bilgileri müşterilerimize vermektedirler. Yıllardır işimizde 1 NUMARAYIZ…

About the author: ilkay

Leave a Reply

Your email address will not be published.