BATIKENT BOSCH SERVİSİ 250 12 13 YETKİLİ TEKNİK SERVİS

Bosch markalı buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın ve elektrikli süpürge gibi beyaz eşyalarınızın tamirinde, bakım ve onarımında bizleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Cihazınızın parçasında tamir yapılamıyorsa yerine Orjinal ve 1 yıl Geçerli GARANTİ süresi olan yedek parça takılır.

Ankara Batıkent Bosch Servisi olarak 7/24 hizmet vermekteyiz. Bosch Yetkili Teknik Servisimizin tek amacı gerek başarılı sonuçları olsun gerek ise uzman teknisyenlerinin kaliteli ve güvenilir çalışmaları ile uzun yıllar daha size hizmet vermeyi planlamaktadır. Kaliteli, güvenilir, sorunsuz, kalıcı çözümler ve en önemlisi de 1 Yıl Boyunca Geçerli İşçilik Ve Yedek Parça GARANTİSİ Vermekteyiz.

Bosch Servis Personelimiz işinde uzmandır. Yeni gelişen teknoloji hakkında sürekli eğitime tabi tutulmaktadırlar. Uzman personellerimiz sayesinde cihazlarınız aynı arızayı tekrarlamayacak şekilde onarılır..

Yıllardır GARANTİ güvencesiyle çalıştığımız için tüketicilerimizin sayısı 30.000 i aşmıştır. Tüm çalışanlarımız servis hizmeti vermeden önce cihaz ve arıza hakkında yeterli bilgileri müşterilerimize vermektedirler. Yıllardır işimizde 1 NUMARAYIZ…

About the author: ilkay

Leave a Reply

Your email address will not be published.