Ankara Mamak Arçelik Servisi olarak 7/24 hizmet vermekteyiz. Arçelik markalı buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi , elektrikli süpürge ve fırın gibi beyaz eşyalarınızın tamir ve bakımı için Ankara Mamak Arçelik Servisini arayıp arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Kaydınız alındıktan sonra konumunuza en yakın olan teknik servis ekibimize kaydınız iletilmektedir. Servis ekiplerimiz gelmeden önce size bilgi vererek tam vaktinde geleceklerdir. Kaliteli, güvenilir, hızlı ve uygun fiyatlı servis hizmetlerimizden yararlanmak için sizde hemen 417 54 44 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Cihazların tüm arızalarını sonuca ulaştıran ARÇELİK servisleri bir telefon kadar uzağınızda bulunmaktadır.

Servislerini her noktada açan ARÇELİK, herhangi bir arıza durumunda telefon hatlarıyla müşterilerinden arıza ile ilgili bilgi almaktadır. Bu durum müşteriler için oldukça hoş karşılanmakta ve bu markanın ürünlerine rağbet gösterilmektedir. Ankara Mamak bölgesinde bulunan ARÇELİK servisi, yukarıda saydığımız cihazların tamir ve bakımı ile ilgilenmektedir. Diğer ürünlerle ilgili tamir hizmeti bulunmamaktadır. Servisten her daim yardım almanız için telefon hatlarımız bulunmaktadır ve bu hatlardan her türlü yardım isteyebilir, teknisyen arkadaşlarımızın arıza tespiti için bilgi vermeniz gerekir. 417 54 44 numaralı telefonu arayarak bizlere ulaşabilir ve arızanızı giderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir