Pursaklar Peçenek Mahallesi Arçelik Servisi 361 45 55

Arçelik markalı buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi , elektrikli süpürge, fırın gibi beyaz eşyalarınızın tamir ve bakımı için Pursaklar Peçenek Mahallesi ARÇELİK Servisini arayıp arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz. Ankara Pursaklar Peçenek Mahallesi ARÇELİK Servisi olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.

Kaydınız alındıktan sonra konumunuza en yakın olan teknik servis ekibimize kaydınız iletilmektedir. Servis ekiplerimiz gelmeden önce size bilgi vererek tam vaktinde geleceklerdir. Kaliteli, güvenilir, hızlı ve uygun fiyatlı servis hizmetlerimizden yararlanmak için sizde hemen 361 45 55 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Cihazlarınızın tüm arızalarını sonuca ulaştıran ARÇELİK servisleri bir telefon kadar uzağınızda bulunmaktadır.

Servislerini her noktada açan ARÇELİK, herhangi bir arıza durumunda telefon hatlarıyla müşterilerinden arıza ile ilgili bilgi almaktadır. Bu durum müşteriler için oldukça hoş karşılanmakta ve bu markanın ürünlerine rağbet gösterilmektedir. Ankara Pursaklar Peçenek Mahallesi bölgesinde bulunan Arçelik Servisi yukarıda saydığımız cihazların tamir ve bakımı ile ilgilenmektedir. Diğer ürünlerle ilgili tamir hizmeti bulunmamaktadır. Servisten her daim yardım almanız için telefon hatlarımız bulunmaktadır ve bu hatlardan her türlü yardım isteyebilir, teknisyen arkadaşlarımızın arıza tespiti için bilgi vermeniz gerekir. 361 45 55 numaralı telefonu arayarak bizlere ulaşabilir ve arızanızı giderebilirsiniz.

About the author: ilkay

Leave a Reply

Your email address will not be published.