ETİMESGUT ATAKENT MAHALLESİ ARÇELİK SERVİSİ 250 12 13 – 356 16 96

ETİMESGUT ATAKENT MAHALLESİ ARÇELİK SERVİSİ 250 12 13 – 356 16 96

Etimesgut Arçelik Servisi olarak arızalı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, elektrikli süpürge, fırın gibi beyaz eşyalarınızın tamir ve bakımı için Etimesgut Atakent Mahallesi ARÇELİK servisini arayıp arıza kaydınızı bırakabilirsiniz. Atakent ARÇELİK Servisi olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.

Servis Hizmetlerimize 1 Yıl İşçilik Ve Yedek Parça GARANTİSİ VERMEKTEYİZ.

Arçelik Özel Geniş Servis Ağımız, Gezici Servislerimiz ve Çağrı Merkezlerimiz Sayesinde Ankara İlçelerinde Hizmet Vermektedir. Servisimiz TSE Hizmet Yeterlilik Belgesine Sahiptir.

Beyaz eşyalarınızda farklı parçaları kullanmak cihazlarınızın ömrünü kısaltacaktır. Ayrıca göstermiş olduğu performansı yarıya indirerek eşyaların çalışmasında sorunlar yaratmaya yetecektir. Bu yüzden orijinal ürünler ile yenileyeceğiniz cihazlarınız için gelin servis ağımızı güçlendirelim. Hem ürünlerinizi kolay olarak nasıl çalıştıracağınız hakkında bilgi alın hem de orijinal yedek parça garantisi ile eşyalarınızın bakım ve onarımını yaptırın. Servisimizden her daim yardım isteyebilir 356 16 96 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

About the author: ilkay

Leave a Reply

Your email address will not be published.