Kardelen Mahallesi Bosch Servisi 355 55 25 Yetkili Teknik Servis

BOSCH markalı buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın ve elektrikli süpürge gibi beyaz eşyalarınızın tamirinde, bakım ve onarımında bizleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Cihazınızın parçasında tamir yapılamıyorsa yerine Orjinal ve 1 Yıl Geçerli GARANTİ süresi olan yedek parça takılır.

Ankara Kardelen Mahallesi Bosch Servisi olarak 7/24 hizmet vermekteyiz. Bosch Yetkili Teknik Servisimizin tek amacı gerek başarılı sonuçları olsun gerek ise uzman teknisyenlerinin kaliteli ve güvenilir çalışmaları ile uzun yıllar daha size hizmet vermeyi planlamaktadır. Kaliteli, güvenilir, hızlı ve uygun fiyatlı servis için bize hemen ulaşabilirsiniz.

Beyaz eşyalarınızda farklı parçaları kullanmak cihazlarınızın ömrünü kısaltacaktır. Ayrıca göstermiş olduğu performansı yarıya indirerek cihazlarınızda sorun yaratmaya başlayacaktır. Bu yüzden orijinal parçalar ile yenileyeceğiniz cihazlarınız için gelin servis ağımızı güçlendirelim. Hem ürünlerinizi kolay olarak nasıl çalıştıracağınız hakkında bilgi alın hem de orijinal yedek parça garantisi ile cihazlarınızın bakım ve onarımını yaptırın. Servisimizden her daim yardım isteyebilir 355 55 25 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

About the author: ilkay

Leave a Reply

Your email address will not be published.