KEÇİÖREN YEŞİLÖZ MAHALLESİ ARÇELİK SERVİSİ 356 16 96 – 355 55 25

KEÇİÖREN YEŞİLÖZ MAHALLESİ ARÇELİK SERVİSİ 356 16 96 – 355 55 25

Servis Hizmetlerimize 1 Yıl İşçilik Ve Yedek Parça GARANTİSİ Vermekteyiz.

Arçelik Özel Geniş Servis Ağımız, Gezici Servislerimiz Ve Çağrı Merkezlerimiz Sayesinde Ankara İlçelerinde Hizmet Vermektedir. Servisimiz TSE Hizmet Yeterlilik Belgesine Sahiptir.

Arçelik Servis Personelimiz, işinde uzmandır. Yeni gelişen teknoloji hakkında sürekli eğitime tabi tutulmaktadırlar. Uzman personellerimiz sayesinde cihazınız aynı arızayı tekrarlamayacak şekilde onarılarak 1 Yıl Bakım Ve Parça GARANTİSİ Verilir.

Yıllardır GARANTİ güvencesiyle çalıştığımız için, tüketicilerimizin sayısı 20.000 i aşmıştır. Tüm çalışanlarımız servis hizmeti vermeden önce cihaz ve arıza hakkında yeterli bilgileri müşterilerimize vermektedirler.

Dünyanın en çok bilinen ve en çok müşteri sayısına sahip olan firmaların ortak özellikleri arasında en önemli olanı satıştan sonra müşterilerine verdikleri teknik desteklerdir. İnsanların da artık bu konuya çok büyük önem vermeleri ve ürün satın alacakları firmaları bu hizmetlerindeki başarılarına göre seçmeleri her zaman için firmaların teknik servis hizmetlerini gözden geçirmelerini gerektirmektedir. Ülkemizde özellikle beyaz eşya sektöründe bu konuda en başarılı firmalardan biri olan ve insanların her türlü konuda büyük güven duydukları ARÇELİK firması, bugüne kadar teknik servis veya diğer konularda müşterilerinden en çok olumlu geri dönüş almış olan firmalar arasında yer almışlardır.
Servisimizden her daim yardım isteyebilir 356 16 96 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

About the author: ilkay

Leave a Reply

Your email address will not be published.