Arçelik markalı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, elektrikli süpürge, fırın gibi beyaz eşyalarınızın tamir ve bakımı için Yenimahalle Ergenekon Mahallesi ARÇELİK servisini arayıp arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz. Yenimahalle Ergenekon Mahallesi Arçelik Servisi olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.

Kaydınız alındıktan sonra konumunuza en yakın olan teknik servis ekibimize kaydınız iletilmektedir. Servis ekiplerimiz gelmeden önce size bilgi vererek tam vaktinde geleceklerdir. Kaliteli, güvenilir, hızlı ve uygun fiyatlı servis hizmetlerinden yararlanmak için sizde hemen 361 45 55 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Cihazlarınızın tüm arızalarını sonuca ulaştıran ARÇELİK servisleri bir telefon kadar uzağınızda bulunmaktadır.

Servislerini her noktada açan ARÇELİK, herhangi bir arıza durumunda telefon hatlarıyla müşterilerinden arıza ile ilgili bilgi almaktadır. Bu durum müşteriler için oldukça hoş karşılanmakta ve bu markanın ürünlerine rağbet gösterilmektedir. Ankara Yenimahalle Ergenekon Mahallesi bölgesinde bulunan Arçelik Servisi yukarıda saydığımız cihazların tamir ve bakımı ile ilgilenmektedir. Diğer ürünlerle ilgili tamir hizmeti bulunmamaktadır. Servisten her daim yardım almanız için telefon hatlarımız bulunmaktadır ve bu hatlardan her türlü yardım isteyebilir, teknisyen arkadaşlarımızın arıza tespiti için bilgi vermeniz gerekir. 361 45 55 numaralı telefonu arayarak bize ulaşabilir ve arızanızı giderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir