Pursaklar Tevfik İleri Arçelik Yetkili Teknik Servis 361 45 55

Arçelik markalı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi,buzdolabı, elektrikli süpürge, fırın gibi beyaz eşyalarınızın tamir ve bakımı için Pursaklar Tevfik İleri Mahallesi ARÇELİK servisini arayıp arıza kaydınızı bırakabilirsiniz. Tevfik İleri Arçelik servisi olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.

Servis Hizmetlerimize 1 Yıl İşçilik Ve Yedek Parça GARANTİSİ VERMEKTEYİZ.

Beyaz eşyalarınızda farklı parçaları kullanmak cihazlarınızın ömrünü kısaltacaktır. Ayrıca göstermiş olduğu performansı yarıya indirerek eşyaların çalışmasında sorunlar yaratmaya yetecektir. Bu yüzden orijinal ürünler ile yenileyeceğiniz cihazlarınız için gelin servis ağımızı güçlendirelim. Hem ürünlerinizi kolay olarak nasıl çalıştıracağınız hakkında bilgi alın hem de orijinal yedek parça garantisi ile eşyalarınızın bakım ve onarımını yaptırın. Servisimizden her daim yardım isteyebilir 361 45 55 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Dünyanın en çok bilinen ve en çok müşteri sayısına sahip olan firmaların ortak özellikleri arasında en önemli olanı satıştan sonra müşterilerine verdikleri teknik desteklerdir. İnsanların da artık bu konuya çok büyük önem vermeleri ve ürün satın alacakları firmaları bu hizmetlerindeki başarılarına göre seçmeleri her zaman için firmaların teknik servis hizmetlerini gözden geçirmelerini gerektirmektedir. Ülkemizde özellikle beyaz eşya sektöründe bu konuda en başarılı firmalardan biri olan ve insanların her türlü konuda büyük güven duydukları ARÇELİK firması, bugüne kadar teknik servis veya diğer konularda müşterilerinden en çok olumlu geri dönüş almış olan firmalar arasında yer almışlardır.


Servisimizden her daim yardım isteyebilir 361 45 55 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

About the author: ilkay

Leave a Reply

Your email address will not be published.