ARÇELİK markalı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, fırın ve elektrikli süpürge gibi beyaz eşyalarınızın tamirinde, bakım ve onarımında bizleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Cihazınızın parçasında tamir yapılamıyorsa yerine Orjinal ve 1 yıl Geçerli GARANTİ süresi olan yedek parça takılır.

Ankara Etimesgut Tunahan Mahallesi Arçelik Servisi olarak 7/24 hizmet vermekteyiz. ARÇELİK Yetkili Teknik Servisimizin tek amacı gerek başarılı sonuçları olsun gerek ise uzman teknisyenlerinin kaliteli ve güvenilir çalışmaları ile uzun yıllar daha size hizmet vermeyi planlamaktadır. Kaliteli, güvenilir, sorunsuz, kalıcı çözümler ve en önemlisi de 1 Yıl Boyunca Geçerli İşçilik Ve Yedek Parça GARANTİSİ Vermekteyiz.

ARÇELİK Servis Personelimiz işinde uzmandır. Yeni gelişen teknoloji hakkında sürekli eğitime tabi tutulmaktadırlar. Uzman personellerimiz sayesinde cihazlarınız aynı arızayı tekrarlamayacak şekilde onarılır..

Yıllardır GARANTİ güvencesiyle çalıştığımız için tüketicilerimizin sayısı 30.000 i aşmıştır. Tüm çalışanlarımız servis hizmeti vermeden önce cihaz ve arıza hakkında yeterli bilgileri müşterilerimize vermektedirler. Yıllardır işimizde 1 NUMARAYIZ… 356 16 96 NUMARALI TELEFONUMUZDAN BİZLERE HER DAİM ULAŞABİLİRSİNİZ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir