KURUMSAL HİZMET ANLAYIŞI İLE MÜKEMMEL ÇALIŞMALAR BİZDE

Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız Batıkent Arçelik Servisi gezici servis araçları ile Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerinde hizmetinizdedir.Batıkent’tede yanınızdayız.

Cihazlarınızla ilgili   hemen her platformda görmeye alışık olduğumuz Arçelik marka cihazlarda yaşayacağınız her tür sorunda bizlerden destek alabilirsiniz.

Beyaz eşyalar kullanım prosedürüne uygun bir şekilde çalıştırıldığı takdirde uzun vadede sizlere sorun çıkarmayacaktır. Ancak bazen elektrikle ilgili, montaj ya da üretimden kaynaklı bir takım arızalar ortaya çıkabiliyor. Böyle durumlarda profesyonel bir bakış açısı ile cihazların onarımının gerçekleşmesi gerekiyor.

TSE belgeli firmamız alanında uzman teknisyen ekibi ile cihazın bulunduğu yere gelerek gerekli ön kontrolleri gerçekleştiriyor, uygun yöntem ile onarımını gerçekleştiriyor.
Ancak bazen parçaların kullanım ömrü bitmiş olabiliyor. Böyle durumlarda ekibimiz orijinal Arçelik yedek parça temini ve montajı yaparak cihazınızı eski performansına kavuşturuyor.

Sizde vakit kaybetmeden 361 45 55 hattımızdan bizleri arayarak teknik destek alabilir arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir