%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile Mutlu Müşterinin önemini bir çok kez tecrübe ettik.. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, tüm personelimiz senede 2 defa Mutlu Müşteri seminerine katılmaktadır…

1 YIL YEDEK PARÇA GARANTİSİ

Teknik servis hizmeti verdiğimiz tüm beyaz eşyalarda parça değişimleri 1 yıl garantilidir. 1 yıl boyunca beyaz eşyanızda değiştirdiğimiz parça sebebiyle bir arıza çıkması durumunda yeni parça değişimi için hiç bir ücret talep edilmemektedir.

HIZLI ÇÖZÜMLEME

Zamanınızın değerini biliyor ve en kısa sürede çözüm üretiyoruz  Servis bölgesi ve yakınındaki bölgelerin bosch siemens ürünlerinin servis hizmetini yapmaktayız. Tüm bosch-siemens marka ürünlerin bakımları arızaları gününde hizmet prensibi ile sorunsuz bir şekilde yapmaktayız. Yaptığımız tüm işlemlere firma garantisi olarak 1 sene garanti vermekteyiz garantimiz sadece yaptığımız işlemlere ve parçaları kapsamakta ürünün tamamını kapsamamaktadır.

keçiören  bölge servisi olarak bosch-siemens ürünlerinin küçük ev aletleri hariç tüm cihazlarının arızaları  konusunda uzman sertifikalı çalışanlarımız ile giderilmektedir. Genel olarak arızalar yerinde tamir edilmektedir çok nadirde olsa bazı ürünler atölyeye alınmak zorunda kalabilir bu ürünler çamaşır makinelerinde kazan değişimlerinde veya bulaşık makinelerinde su kaçırma proplemlerinin arıza çözümlerinde atölyeye alınmaktadır.

Sizleri memnun etmek bizim için paha biçilemez.

WordPress gururla sunar | Tema: Head Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir