Küçükesat bosch servisi sayesinde evinizdeki cihazlar için kolaylıkla bakım, tamir, temizleme, parça değişimi gibi bir çok hizmeti kolaylıkla alabilirsiniz.

Evdeki iş yükünü oldukça azaltan Bosch bulaşık makinelerinde çok yağlı ya da yemek birikintisi olan bulaşıklar önce bir kez sudan geçirilmeli ve daha sonra bulaşık makinesine yerleştirilmelidir.

Aynı zamanda bulaşık makinesinde bazı bulaşıklarınız temizlenmiş çıkmıyor ise pervanelerin dönüşünü engelleyen bir durum söz konusu olabilir. Yerleştirme düzenine dikkat ederek bu durumu kolaylıkla çözebilirsiniz.

Ancak pervanelerin kontrolünü sağlamanıza rağmen bu durum devam ediyor ise küçük esat servisi ile iletişime geçebilir ve hızlı bir şekilde bu problemi çözebilirsiniz.

Her evin zorunlu ihtiyaçlarından biri olan buzdolabınızın kapağını açtığınızda ses duruyor ve kapattığınızda da devam ediyorsa iç fanlar arızalanmıştır. Buzdolabınızdaki iç fanların tamirini ya da orijinal parçalar yine değiştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Hemen küçükesat bosch servisi ile iletişime geçerek sizler için orijinal yedek parça stoğunun fiyat bilgisini öğrenebilir ve hemen hizmetimizden faydalanabilirsiniz.  Aynı zamanda sesin sebebi donma da olabilir. Alanında uzman servisimize çağrı merkezi ya da mail yolu ile ulaşabilir ve anında servis hizmeti alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir