Arızalanan veya bakım ihtiyacı hisettiğiniz BOSCH Markalı tüm BUZDOLABI, ÇAMAŞIR MAKİNESİ, BULAŞIK MAKİNESİ, KLİMA ISITMA-SOĞUTMA Sistemleriniz için teknik destek ve Garantili-Orjinal yedek parçalarımızla yerinde servis hizmeti sağlamaktayız.

          Teknik servisimiz 20 yılı aşkın tecrübesi, kaliteli ve son teknoloji donanımıyla 320 metre karelik bir alanda senelerdir süren tecrübeli, profesyonel bir çalışma ortaya koymaktadır.
          Firmamız günümüz koşullarına uygun oldukça yoğun bir çalışma süreciyle kendi alanında çok önemli işler ortaya koymuştur.
          Bu alanda Bosch Servisi kendi çıtasını yükselterek çalışmaya devam etmektedir.
          Nitelikli, son derece deneyimli personeli ile Siz değerli müşterilerine hizmet veren ve verilen hizmetlerde sağlamış olduğu imkânları ile ön plana çıkan, çalışma standartları yüksek, oldukça yenilikçi bir firmadır.
          Branşında en üst düzey hizmet veren servis yapısıyla ve verdiği hizmetleriyle teknik servis olma özelliğini devam ettirmektedir.
          Bosch Teknik Servisi olarak tüm cihazlarınızda oluşan  problemlere en kısa sürede teknik çözümler üretip, güvenilir kadrosu ile sorununlarınız giderilmektedir.

          Firmamız garanti süresi tamamlanmış Bosch Marka arızalı cihazlarınıza Bakım-Onarım hizmeti vermektedir.
Garanti süresi devam eden ürünlerinizin arızası ve montaj-kurulumu için Bosch Yetkili Servisi çağırmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir